Słuch jest jednym z najważniejszych narządów zmysłów. Słyszenie, choć jest procesem fizjologicznym, to jego efekty mają charakter ściśle społeczny. Zdolność słyszenia to esencja procesu porozumiewania się, który jest niezbędny w budowaniu prawidłowych relacji z otoczeniem.

Niedosłuch poważnie zaburza proces komunikacji, co prowadzi do osłabienia kontaktów społecznych i naruszenia więzi. Niemożność pełnienia ról społecznych powoduje obniżenie samooceny oraz poczucia własnej wartości. Osoby niedosłyszące stopniowo wycofują się z życia społecznego próbując ukryć swoje trudności. Odizolowują się od otocznia i zamykają w sobie, pozbawiając się radości życia.

Celem Amplifonu jest pomóc osobom z niedosłuchem odkryć na nowo, co to znaczy żyć pełnią życia. Amplifon korzysta z najnowszych osiągnięć techniki, aby znaleźć najlepsze, dopasowane do indywidualnych potrzeb, najbardziej satysfakcjonujące i najnowocześniejsze pomoce słuchowe.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów otworzono profesjonalne gabinety rehabilitacji słuchu, które pozwolą bezpłatnie sprawdzić stan słuchu. Wyposażono je w specjalną osobną, wyciszoną kabinę przeznaczoną do badań. Ich wyniki zostaną omówione z każdym klientem na osobności. W Amplifon nie czeka się w wielomiesięcznych kolejkach. Termin wizyty można wyznaczyć nawet na następny dzień.

Aby zdiagnozować problemy ze słuchem i sposób działania w przypadku konkretnego pacjenta, warto zacząć od podstawowego badania słuchu. Bezpłatną diagnostykę oferuje m.in. Amplifon, którego salony znajdują się w wielu miastach w Polsce.

Umów się wizytę online

 

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram