Amplifon Poland Senior24h(1)

Amplifon Poland


 

Seniorze, czy badałeś ostatnio swój słuch? Najwyższa pora to zrobić! Z pomocą przychodzi tu Amplifon. Co to takiego?

Słuch jest jednym z najważniejszych narządów zmysłów. Słyszenie, choć jest procesem fizjologicznym, to jego efekty mają charakter ściśle społeczny. Zdolność słyszenia to esencja procesu porozumiewania się, który jest niezbędny w budowaniu prawidłowych relacji z otoczeniem.

Niedosłuch poważnie zaburza proces komunikacji, co prowadzi do osłabienia kontaktów społecznych i naruszenia więzi. Niemożność pełnienia ról społecznych powoduje obniżenie samooceny oraz poczucia własnej wartości. Osoby niedosłyszące stopniowo wycofują się z życia społecznego próbując ukryć swoje trudności. Odizolowują się od otocznia i zamykają w sobie, pozbawiając się radości życia.

Naszym celem jest pomóc osobom z niedosłuchem odkryć na nowo, co to znaczy żyć pełnią życia. Amplifon korzysta z najnowszych osiągnięć techniki aby znaleźć dla Państwa najlepsze, dopasowane do indywidualnych potrzeb, najbardziej satysfakcjonujące i najnowocześniejsze pomoce słuchowe.

Przede wszystkim i ponad wszystko wiemy, jak słuchać, bo dbamy o naszych Klientów.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom otworzyliśmy profesjonalne gabinety rehabilitacji słuchu, które pozwolą bezpłatnie sprawdzić stan Państwa słuchu. Wyposażyliśmy je w specjalną osobną, wyciszoną kabinę przeznaczoną do badań. Ich wyniki zostaną omówione z Państwem na osobności, U nas nie czekają Państwo w wielomiesięcznych kolejkach. Termin wizyty można wyznaczyć nawet na następny dzień.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Małgorzata Kaczorek

Zmień czcionkę
instagram