Standardowym pomysłem na ozdobienie wnętrz jest wykorzystanie dużej ilości żywych, soczyście zielonych roślin. Nie tylko poprawiają nam one nastrój, ale też sprawiają, że każda przestrzeń wydaje się jaśniejsza, żywsza i piękniejsza. 

Oto 5 sposobów na udekorowanie domu naturalną zielenią:

BIAŁE DONICZKI

Wykorzystanie różnych doniczek sprawi, że ​​Twoje rośliny będą wyglądały bardziej interesująco. Użyj jednego koloru, ale wykorzystaj różne kształty donic.

SZAFKA NA KÓŁKACH

To takie proste, ale jakże efektowne! Jeśli masz w swoim domu dodatkową powierzchnię, bez większego wysiłku zmieścisz nawet kilka szafek na kółkach. Postaw na nie mnóstwo roślin i wykreuj w swoim domu piękną, zieloną przestrzeń.

PODWIESZANE DONICZKI

Ozdób swoje wnętrze przy pomocy wiszących roślin, a Twoje pomieszczenie nabierze nowej, ciekawej formy. Ta barwiona wersja jest po prostu idealna!

OGROMNA DONICA OBOK KANAPY

To prawdopodobnie najbardziej standardowa, ale wciąż piękna opcja na ozdobienie salonu! Kup sobie dużą roślinę i ogromną, ozdobną donicę, którą umieścisz tuż obok swojej sofy lub ulubionego krzesła. Efekt murowany!

DZIWACZNE DONICZKI

Prawda, że są urocze? Doniczki o różnych kształtach i kolorach mogą doskonale razem wyglądać.

Jeśli jednak nie lubisz zajmować się naturalnymi roślinami, możesz kupić cyfrowy wydruk zielonego liścia i zawiesić go nad kanapą. Niezwykle bogatą kolekcję takich obrazków znajdziecie w naszym sklepie online, w którym do wyboru macie mnóstwo urokliwych projektów przedstawiających piękno natury.

Dzikie Rzeczy to autorski design dodatków do domu. Inspiracją jest natura, ekologia i miłość do dzikiej przyrody. Prace Joanny Dunin wnoszą do naszych domów las w najpiękniejszej postaci oraz gwarantują miła i przyjazną atmosferę wyciszenia.

Zapraszamy na zakupy!

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram