Majówka już za pasem, więc to najwyższy czas, aby wybrać miejsce relaksu i formę spędzenia tych kilku dni. Wybraliśmy dla ciebie 5 powodów, dlaczego warto w tym roku spędzić ten czas z przyjaciółką

  1. Razem możecie wspólnie siebie pilnować i nawadniać skórę

Skóra, której brakuje nawodnienia szybciej się starzeje i pojawiają się zmarszczki. Od razu widać na twarzy objawy odwodnienia skóry. Cera jest szara, zmęczona, mało elastyczna i łatwiej powstają na niej zmarszczki. Pijcie co najmniej 2 litry wody dziennie i szukajcie w składach kosmetyków antyoksydantów, które blokują negatywne działanie wolnych rodników.

2. Razem możecie nałożyć na twarz maseczkę i nie chować się w łazience przez 15 min

Maseczka w proszku à la Rose CHIC CHIQ, to hit na letnie dni. Pozostawi skórę delikatną i odświeżoną, a jej główne składniki: płatki róży damasceńskiej, olej jojoba, olejek różany mają nawilżające i odżywcze i upiększające właściwości. I zrobicie ją same, wystarczy wsypać dwie łyżeczki proszku, dolać ciepłej wody, zamieszać i nałożyć na twarz. (Dostępne na www.chicchiq.com)

3. Razem możecie iść do sauny i uwolnić ciało z toksyn

Nie musisz się niczego wstydzić, ona widziała cię już nago. A majówka, to idealny moment, aby rozpocząć przygotowania ciała i duszy na letnie dni, gdyż właśnie wtedy skóra wymaga większej dawki nawilżenia.

4. Do późna możecie rozmawiać o ciuchach i najnowszych trendach na sezon wiosna-lato

Temat moda jest tematem rzeka i nigdy nie mamy go dosyć. Teraz będziecie mogły wymienić się informacjami o nowych kolekcjach przygotowanych przez marki odzieżowe, o tym gdzie kupić oryginalne ciuchy czy skąd wynaleźć perełki, które będziecie miały tylko wy.

5. Twój bagaż będzie lżejszy

Wyjeżdżając we dwie nie musicie brać dwóch szamponów czy dwóch odżywek do włosów i możecie także zapakować jedną suszarkę.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram