Letnia Zadyma w Środku Zimy po raz 29. rozgrzewa serca Polaków. Niedzielny poranek rozpoczął się deklarowaną kwotą w wysokości 42 952 546 zł, a na ulice wyszło kilkadziesiąt tysięcy wolontariuszy, by kwestować na cel Finału, czyli laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy. Gorąca atmosfera w finałowym studiu, koncerty polskich artystów, niesamowita kreatywność Sztabów i 15. Bieg Policz się z cukrzycą.

Wyjątkowe aukcje Allegro

Allegro gra z WOŚP już 21 lat. Na stronie https://aukcje.wosp.org.pl można znaleźć ponad 270 tysięcy aukcji. To zdecydowanie lepszy wynik niż w ubiegłych latach, co potwierdza, że pomimo trudności Orkiestra gra z pełną mocą. Wśród aukcji znajdują się nie tylko przedmioty, ale również spotkania czy niesamowite przeżycia, jak choćby spacer po stolicy z Andrzejem Grabowskim czy przejazd w kabinie Szybkiej Kolei Miejskiej. Więcej o najciekawszych aukcjach Allegro:

Bezpieczeństwo na 29. Finale WOŚP

Tegorocznym priorytetem jest bezpieczeństwo wolontariuszy oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację Finału. Fundacja WOŚP wraz z partnerami zabezpieczyła Sztaby, wolontariuszy oraz finałowe studio.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram