Wszystkie koncerty przez Pałacem Kultury i Nauki, wejścia telewizyjne ze studia, wejścia internetowe LIVE przygotowane przez Kręcioła.TV, a także reportaże i wywiady – Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaprasza na 16-godzinną transmisję internetową z 27. Finału WOŚP.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 13 stycznia 2019 r. Tego dnia kanały WOŚP i Kręcioła.TV na YouTube będą nadawać na żywo przez cały dzień.

13 stycznia na kanale WOŚP na YouTube będzie można zobaczyć wszystkie wejścia telewizyjne ze studia zlokalizowanego na Placu Defilad, a także wszystkie wejścia telewizyjne ze studia TVN i TTV oraz specjalne wejścia internetowe, które będą zaczynały się natychmiast po skończeniu tradycyjnych wejść telewizyjnych. Całość transmisji na kanale YouTube WOŚP będzie trwała ponad 16 godzin bez żadnej przerwy.

Oprócz tego na kanale Kręcioła.TV na YouTube będzie można zobaczyć rozpoczęcie biegu „Policz się z cukrzycą” oraz całość koncertu odbywającego się przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie wraz ze „Światełkiem do nieba” w nowej odsłonie.

Przez cały finałowy dzień reporterzy Kręcioła.TV będą w centrum wydarzeń, na ulicach Warszawy, a także w studio TVN. Materiały i relacje dostępne będą na stronie www.kreciola.tv.

Ponadto warto śledzić nasze kanały w social mediach, gdzie również będziemy relacjonować 27. Finał WOŚP:

 

Twitter

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dziś sprzęt zakupiony przez WOŚP jest podstawą nowoczesnego wyposażenia wszystkich szpitali, w których leczy się dzieci w Polsce. W ciągu poprzednich 26. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 951 mln PLN.

27. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 13 stycznia br., a jego celem jest pozyskanie środków na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W dniu Finału 120 tysięcy wolontariuszy będzie kwestowało na rzecz WOŚP na ulicach nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast na całym świecie. Odbędzie się wiele tysięcy koncertów, imprez i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń, a o godz. 20:00 niebo tradycyjnie rozświetli „Światełko do nieba” – happening będący punktem kulminacyjnym całodziennej akcji.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram